Формально, для початку співпраці з приватним виконавцем необхідно подати пакет з декількох документів:

1) заяви з проханням відкрити провадження (пишеться в довільній формі);

2) оригінал виконавчого документа;

3) довіреність (якщо заяву подає представник).

Документи можна подати як особисто, так і надіслати поштою. Виконавець буде зобов’язаний протягом 3-х днів з моменту отримання документів прийняти рішення про відкриття виконавчого провадження або про повернення виконавчого документа без прийняття.

Приватні виконавці дуже насторожено ставляться до документів, які надіслані поштою без попереднього узгодження.

У всіх випадку, коли виконавцям пред’являлися фальшиві документи, вони направлялися саме поштою. Щоб для Вас не було неприємним сюрпризом те, що виконавець відмовився відкривати виконавче провадження, або на другий день повернув виконавчий документ у зв’язку з відсутністю майна, краще всі питання з’ясувати на початку співпраці.

Якщо на думку виконавця виконавчий документ не можна виконати, або йому це не цікаво з фінансових причин Ви втратите час.

Важливим момент. Приватний виконавець не може вимагати від стягувача показати документи перед перевтіленням, і це напевно правильно, але приватним виконавцям не заборонено попередньо переглянути документи, якщо цього хоче стягувач.

Ініціатива показати документи повинна виходити саме від стягувача, оскільки налагодити взаємини з виконавцем це в першу чергу в інтересах стягувача. Стягувачу потрібно розуміти які перспективи його виконавчого документа у конкретного приватного виконавця.

Конкуренція серед приватних виконавців вже величезна, може бути так, що один приватний виконавець не захоче приймати Ваш документ, а інший візьме залюбки. Якщо у Вас є на прикметі приватний виконавець, і Ви йому довіряєте, зателефонуйте і все з’ясуйте. Єдине щоб ми не рекомендували – це робити електронну розсилки на всіх виконавців округу одночасно з опитуванням хто на яких умовах візьме виконавчий документи. 

Якщо ви не хочете ділитися документами, це нормально, довіру клієнта іноді потрібно заслужити, але в цьому випадку можуть виникнути непорозуміння, будьте готові. 

Для того, щоб пред’явити нам виконавчий документ Ви можете з нами зв’язатися будь-яким зручним для Вас способом.

0
20
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *