Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво є одним з ключових напрямків діяльності нашого офісу. Це зумовлено тим, що в умовах глобалізації активи боржників перетинають кордони дуже швидко та майже без перешкод.

Трапляються випадки, коли стягувачі-резиденти стягують кошти з боржників, які не мають активів в Україні, однак володіють майном чи коштами за кордоном. Також можливі ситуації, коли боржники стягувачів-нерезидентів мають активи в Україні. Таких стягувачів поєднує одне – їм доводиться займатися примусовим виконанням рішень в чужій для них країні.

 

В наш час співробітництво в рамках примусового виконання рішень на державному рівні залишається нерозвиненим. На сьогодні відсутні будь-які канали навіть для обміну інформацією щодо активів боржників між виконавцями з різних країн, не кажучи вже про спільне проведення виконавчих дій.

Співпраця

Своїм стягувачам ми можемо запропонувати допомогу в цьому питанні, оскільки наш офіс тісно працює з фахівцями з примусового стягнення боргів з інших країн через міжнародну організацію «Connexx». Ця організація була створена в 2012 році. Основною ціллю її заснування було впровадження ефективного механізму взаємодії фахівців з примусового стягнення боргів з різних країн. Членами даної організації є приватні виконавці або юридичні фірми, які на цьому спеціалізуються. Кожна країна (юрисдикція) має одного представника.

З вересня 2019 року Іван Жаботинський є партнером міжнародної організації «Connexx» від України.

Детальніше про міжнародну організацію «Connexx» можна дізнатися на офіційному сайті організації www.connexxeu.com.