Грошові кошти

ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА КОШТИ БОРЖНИКА

 Примусове стягнення заборгованості з боржника завжди починається зі звернення стягнення на кошти, і тільки у разі їх відсутності або недостатності виконавець може перейти до звернення стягнення на інші активи боржника. Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на стягнення коштів з боржника в найкоротші строки та максимально ефективно. Процедура списання грошей з банківських рахунків боржника полягає у пошуку та виявленні рахунків боржника у банках, накладенні арешту на кошти та подальшому списанні з рахунків наявних коштів. Варто наголосити, що примусовому списанню підлягають як ті грошові кошти, які були виявленні приватним виконавцем на момент арешту банківського рахунку, так і ті грошові кошти, які в подальшому надійшли на арештований рахунок. Відзначимо, що звернення стягнення на грошові кошти боржника – фізичної особи відрізніться від звернення стягнення на грошові кошти боржника = юридичної особи.

Яка ми виявляємо рахунки юридичних осіб?

Наш офіс має великий досвід щодо стягнення грошових коштів з рахунків юридичних осіб, ми також успішно стягували борги з самих банків. Тому запевняємо Вас в оперативному виявленні наявних банківських рахунків Вашого боржника – юридичної особи. Ми отримуємо запитувану інформацію у органів Державної фіскальної службив електронній формі максимально швидко та в повному обсязі.

Як ми виявляємо рахунки фізичних осіб?

Наш офіс гарантує виявлення всіх відкритих банківських рахунків боржника на території України. Оскільки в Україні відсутня єдина база рахунків фізичних осіб, то інформацію про рахунки таких боржників можливо дізнатися шляхом звернення до кожного банку, в якому боржник міг відкрити рахунок. Щоб виявити всі наявні рахунки фізичної особи наш офіс розсилає постанови про арешт кошів або запити про надання інформації щодо рахунків у ВСІ діючі банківські установи без виключення. Тому співпрацюючи з нами ви можете бути впевненими, що всі кошти боржника на рахунках будуть виявлені.

Яка процедура списання коштів з рахунків боржників?

Після отримання інформації про рахунки, ми скеровуємо постанови про арешт коштів і платіжні вимоги про примусове списання коштів до банків, де вони відкриті. Банки опрацьовують платіжні вимоги приватного виконавця про примусове списання коштів протягом трьох днів та перераховують кошти з рахунку боржника на наш рахунок. Після надходжень арештованих коштів на рахунок, ми одразу перераховуємо їх стягувачу. Якщо вам потрібен приватний виконавець по стягненню боргів, зв’яжіться з нашим офісом будь-яким зручним для вас способом, і ми Вам детально розкажемо, які послуги зі стягнення заборгованості ми надаємо, та поділимось своїм баченням процесу примусового виконання Вашого виконавчого документу.