Грошові кошти

Звернення стягнення на кошти боржника

 

Примусове стягнення заборгованості з боржника завжди починається зі звернення стягнення на кошти, і тільки у разі їх відсутності або недостатності виконавець може перейти до звернення стягнення на інші активи боржника.

Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на стягнення коштів з боржника в найкоротші строки та максимально ефективно.

Процедура стягнення коштів з боржника полягає у виявленні рахунків боржника у банках, накладенні арешту на кошти та подальшому їх списанні.

Варто наголосити, що примусовому списанню підлягають як грошові кошти, які були в наявності на момент арешту банківського рахунку, так і ті грошові кошти, які в подальшому надійшли на арештований рахунок.

Відзначимо, що процедура звернення стягнення на грошові кошти боржника – фізичної особи відрізняється від процедури звернення стягнення на грошові кошти боржника – юридичної особи.

Яка ми виявляємо рахунки юридичних осіб?

 

Наш офіс має великий досвід стягнення грошових коштів з рахунків юридичних осіб, ми навіть успішно стягували борги з банків.

Співпрацюючи з нами Ви можете бути упевнені в оперативному виявленні наявних банківських рахунків Вашого боржника – юридичної особи.

Ми отримуємо потрібну  інформацію від органів Державної фіскальної служби в електронній формі максимально швидко та в повному обсязі.

Як ми виявляємо рахунки фізичних осіб?

 

Наш офіс гарантує виявлення всіх відкритих банківських рахунків боржника на території України.

Оскільки в Україні відсутня єдина база рахунків фізичних осіб, то інформацію про рахунки таких боржників можливо дізнатися шляхом звернення до кожного банку, в якому боржник може мати  відкритий рахунок.

Щоб виявити всі наявні рахунки фізичної особи наш офіс надсилає постанови про арешт коштів або запити про надання інформації щодо рахунків у ВСІ діючі банківські установи без виключення.

Тому співпрацюючи з нами Ви можете бути упевненими, що всі рахунки боржника будуть виявлені, а кошти з них списані.

Яка процедура списання коштів з рахунків боржників?

 

Після отримання інформації про рахунки, ми скеровуємо постанови про арешт коштів і платіжні вимоги про примусове списання коштів до банків, де вони відкриті.

Банки опрацьовують платіжні вимоги приватного виконавця про примусове списання коштів протягом трьох днів та перераховують кошти з рахунку боржника на наш рахунок.

Після надходжень коштів на рахунок, ми одразу перераховуємо їх стягувачу.

Якщо Вам потрібен приватний виконавець по стягненню боргів, зв’яжіться з нашим офісом будь-яким зручним для вас способом, і ми Вам детально розкажемо, які послуги зі стягнення заборгованості ми надаємо, та поділимось своїм баченням процесу примусового виконання Вашого виконавчого документу.