Примусове входження до житла

Примусове входження до житла боржника фізичної особи

 

Примусове проникнення у помешкання боржника є надзвичайно дієвим заходом, який ми застосовуємо для пришвидшення виконання рішення.

Ми досконало знаємо процедуру його застосування, і використовуємо без будь-яких вагань.

Чому ми ініціюємо проникнення до житла боржника?

 

Примусове входження в квартиру або будинок боржника ми застосовуємо, по-перше, з метою виявлення рухомого майна, на яке можливо звернути стягнення, і за рахунок якого можливо погасити борг.

По-друге, цей захід стимулює боржника самостійно виконати свої зобов’язання за виконавчим документом.

Боржник розуміє рішучість наших намірів виконати рішення.

 Яка процедура проникнення до житла  боржника?

 

Якщо боржник не бажає пускати нас у своє помешкання добровільно, ми одразу звертаємось до суду з поданням про примусове проникнення в житло боржника.

Наша команда готує якісні документи, тому ймовірність того, що ми отримаємо дозвіл на примусове проникнення до квартири боржника, чи будинку  надзвичайно висока.

Після задоволення судом нашого подання, ми маємо право безперешкодно входити до житла боржника для проведення опису та арешту рухомих речей, які належать боржнику та можуть бути надалі реалізовані.

Ухвала про примусовий доступ до житла використовується тільки один раз, тому ми відповідально готуємось до кожного примусового входження.

Ми залучаємо до цих виконавчих дій фахівців, які можуть відкрити двері в помешкання боржника, а також викликаємо працівників поліції.

Для тих, хто хоче більше дізнатись про те, в які приміщення державний чи приватний виконавець має право безперешкодно входити, а також чи зобов’язаний боржник впустити судового виконавця в житло, якими правами користується виконавець при здійсненні виконавчих дій за місцем проживання або перебування боржника, пропонуємо подивитись наше відео: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ИЛИ ЧАСТНЫЙ ИСПОЛНИТЕЛЬ ПРИШЕЛ ДОМОЙ К ДОЛЖНИКУ

Якщо Ви маєте виконавчий документ, і вважаєте, що його виконання можливе тільки якщо буде застосовано примусове проникнення виконавця у помешкання боржника, ми можемо надати Вам консультацію, а також поділитись своїм баченням процесу виконання Вашого виконавчого документа.