Боржника фізичної особи

Обмеження у праві виїзду за межі України боржника фізичної особи

 

Дуже часто трапляються ситуації, коли боржники фізичні особи володіють значними майновими активами, однак ухиляються виконувати рішення судів, або інших виконавчих документів.

При цьому, вони їздять за межі України на відпочинок, або у відрядження.

Застосування до цих боржників обмеження виїзду за кордон може спонукати до пришвидшення виконання обов’язків за виконавчим документом.

Якщо Ваш боржник саме такий, ми можемо прийняти на виконання Ваш виконавчий документ і вжити всіх заходів для обмеження його у праві виїзду за межі України.

Наша команда має досвід та необхідний обсяг знань, для того щоб успішно це зробити.

Яка процедура обмеження боржника фізичної особи у праві виїзду за межі України?

 

Ми перевіряємо інформацію про перетин кордону всіма боржниками фізичними особами з якими працюємо.

Цю інформацію нам надає Державна прикордонна служба України.

Якщо ми бачимо, що боржники перетинають кордон, і при цьому ухиляються від виконання рішень, ми завжди ініціюємо стосовно них вжиття заходів тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України.

Ми готуємо поданням до суду, в якому обґрунтовуємо необхідність застосування до боржника такого заходу впливу.

Такі подання суди розглядають негайно та за нашою участю.

Як ми переконуємо суди, що до наших боржників необхідно застосовувати обмеження у праві виїзду за кордон?

 

Ми беремо участь у всіх судових засіданнях та дуже ретельно до них готуємось.

Досвід роботи, який ми здобули в найкращих юридичних фірмах, досконале знання законодавства та судової практики дозволяють нам готувати якісні документи та переконувати суд в необхідності застосування до наших боржників такого обмеження.

Після прийняття судом рішення про тимчасове обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України воно надсилається до Державної прикордонної служби України для виконання.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про те, як право громадянина України на виїзд з України може бути обмежено державним чи приватним виконавцем ми зняли відео: ЗАПРЕТ ВЫЕЗДА ЗА ГРАНИЦУ

Якщо у Вас виникли питання стосовно виконання рішень судів, чи інших виконавчих документів Ви можете звернутися до нас за консультацією.