Виявлення нерухомого майна

Виявлення нерухомого майна боржника

 

Офіс приватного виконавця Івана Жаботинського відомий як авторитетна команда спеціалістів з виявлення та примусової реалізації нерухомого майна, яка нетолерантна до корупційних схем.

Ми працюємо з найперших днів запровадження інституту приватного виконання рішень, а тому акумулювали досвід та вміння досягати поставленої мети.

В день відкриття виконавчого провадження ми вживаємо всіх заходів щодо з’ясування належності майна боржнику на праві власності.  

Як відбувається пошук нерухомого майна боржника?

 

Ми маємо прямий доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також Реєстру прав власності на нерухоме майно.

Пошук нерухомого майна боржника в цих реєстрах ми провадимо одразу після відкриття виконавчого провадження.

Якщо за боржником нерухоме майно не зареєстровано у вказаних реєстрах, ми направляємо запит до місцевого бюро технічної інвентаризації для з’ясування належності майна боржника на праві власності за адресою місця проживання боржника.

Таким способом ми часто виявляємо нерухоме майно, яке було набуто ще до початку функціонування державних реєстрів.

 Як ми здійснюємо пошук земельних ділянок?

 

Окрему увагу ми приділяємо такому виду нерухомого майна боржника як земля. 

Наш офіс має доступ до Державного земельного кадастру.

Кожна справа є унікальною.

Для успішного розшуку майна ми звертаємось з офіційними запитами до державних служб, перевіряємо реєстри надзвичайно ретельно за різними критеріями пошуку.

Ми шукаємо нерухоме майно боржника за межами України

 

Для своїх стягувачів ми надаємо послугу розшуку активів боржника за межами України.

Ми маємо партнерів у більшості країнах Європи, а саме: у Бельгії, Болгарії, Чехії, Великій Британії, Естонії, Франції, Німеччині, Греції, Ірландії, Литві, Люксембурзі, Нідерландах, Польщі, Сербії, Швейцарії та Іспанії.

У разі наявності обґрунтованих припущень, що боржник володіє нерухомим майном за кордоном, ми контактуємо з виконавцями та фахівцями у сфері примусового виконання в інших країнах та отримуємо інформацію стосовно майна боржника.

Ми здійснюємо активні дії для збереження майна боржника до його примусової реалізації.

Наша команда займається складними справами. Ми стягували борги за рішеннями суду, які до цього не виконувались багато років.

За умови виявлення нерухомого майна у власності боржника ми обов’язково та невідкладно  накладаємо на нього арешт, про що робимо відповідний запис в державному реєстрі.

Після цього боржник вже не може законним способом відчужити таке майно.

Далі здійснюється опис нерухомого майна боржника, та його примусовий продаж.

У випадку якщо у Вас є будь-які питання щодо виявлення нерухомого майна у боржника в рамках виконавчого провадження, Ви можете отримати консультацію, зв’язавшись з нашим офісом будь-яким зручним для Вас способом.

Як ми шукаємо інші активи боржника Ви можете дізнатися з відео на нашому каналі в YouTube: ИМУЩЕСТВО ДОЛЖНИКА, НА КОТОРОЕ МОЖНО ОБРАТИТЬ ВЗЫСКАНИЕ