Оцінка майна боржника

Оцінка майна боржника

Головною цінністю нашого офісу є інтелектуальний капітал. Ми постійно розвиваємось, накопичуємо досвід успішного виконання судових рішень.

Визначення вартості арештованого майна є надзвичайно важливим етапом звернення стягнення на це майно.

Неякісно підготовлений звіт про оцінку майна боржника може поставити під загрозу всю процедуру звернення стягнення на майно.

Наша команда залучає тільки перевірених фахівців з оціночної діяльності.

Ми мінімізуємо ризики судових оскаржень дій нашого офісу.

В якому випадку здійснюється оцінка майна боржника?

 

Після того як майно боржника арештовано та описано, сторонам виконавчого провадження надається 10 днів на узгодження вартості цього майна.

Якщо протягом вказаного строку сторони не домовляються про вартість, за якою майно буде реалізовуватись, ми визначимо вартість майна самостійно.

Яка процедура визначення вартості майна боржника?

 

Відповідно до чинного законодавства оцінка нерухомого майна, транспортних засобів, повітряних, морських та річкових суден здійснюється з обов’язковим залученням суб’єкта оціночної діяльності.

В інших випадках залучення такого суб’єкта не обов’язкове.

Вартість послуг з оцінки майна боржника попередньо узгоджується та сплачується за рахунок авансованих стягувачем коштів, чи коштів, які були стягнуті з боржника.

Вартість оцінки майна боржника залежить, зазвичай, від складності об’єкта, який підлягає оцінці.

Результати визначення вартості майна боржника оформлюється документом, який називається «звіт про оцінку майна».

На цьому оцінка вважається завершеною.

Звіт про оцінку майна є дійсним протягом шести місяців з дня його складення.

Якщо майно, яке оцінювалось, не було передано на примусову реалізацію протягом цього строку, то оцінка проводиться повторно.

Наш офіс реалізував значну кількість майна боржника і має позитивний досвід залучення суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання для проведення оцінки майна боржника як в Києві, так і в інших регіонах України.

У разі виникнення питань щодо процедури визначення вартості та оцінки майна боржника, ми із задоволенням Вас проконсультуємо.

На найбільш поширені питання, пов’язані з процедурою виконання виконавчих документів, ми вже відповіли на нашому YouTube каналі: Частный Исполнитель Иван Жаботинский