Вартість послуг

Як оплачуються послуги виконавця Івана Жаботинського?

 

За нашу роботу ми отримуємо винагороду, яка може бути двох видів: 1) основна винагорода, та 2) додаткова винагорода.

Основну винагороду ми завжди стягуємо з боржника, вона встановлена законодавством і не може бути змінна.

Зазвичай, основної винагороди цілком достатньо, щоб оплатити нашу роботу.

Додаткову винагороду сплачує стягувач за договором, який укладається з нами в письмовій формі.

Оплата додаткової винагороди не є обов’язковою умовою співпраці з нами, однак вона є бажаною при виконанні деяких категорій виконавчих документів.

Який розмір основної винагороди?

 

При виконанні рішень майнового характеру з боржника окрім боргу ми стягуємо 10 % від суми боргу, або від вартості майна, що підлягає передачі.

У разі виконання рішень немайнового характеру з боржників фізичних осіб ми стягуємо дві мінімальні заробітні плати, а з боржників юридичних осіб – чотири мінімальні заробітні плати.

Розмір основної винагороди встановлений законодавством, і не може бути змінений ані в бік збільшення, ані в бік зменшення.

Коли бажано сплачувати додаткову винагороду, та який її розмір?

 

Додаткова винагорода є бажаною при виконанні виконавчих документів про стягнення незначних сум коштів, або при виконанні особливо-складних виконавчих документів.

Додаткова винагорода може визначатись фіксованою сумою, або як процент від фактично стягнутих з боржника коштів (“гонорар успіху”).

Про бажаність оплати додаткової винагороди ми повідомляємо на стадії відкриття виконавчого провадження.

Розмір додаткової винагороди та порядок її оплати визначається за домовленістю зі стягувачем в кожному окремому випадку.

Якщо у Вас залишились питання про те, в якому розмірі сплачується винагорода приватного виконавця, та як відбувається оплата послуг приватного виконавця, ми з радістю проконсультуємо Вас.