Банківських рахунків

Арешт банківських рахунків боржника

 

Офіс приватного виконавця Івана Жаботинського перед початком роботи завжди розробляє комплексну стратегію ведення справи та враховує всі її особливості.

Ми глибоко переконані, що досвід, оперативність та максимальне дотримання вимог чинного законодавства гарантують потрібний результат.

Арешт коштів боржника є одним з найбільш ефективних та оперативних засобів забезпечення повного фактичного виконання виконавчого документа.

Ми орієнтовані на результат, а тому накладення арешту на грошові кошти на рахунках банків здійснюється нами вже в день відкриття виконавчого провадження.  

Процедура накладення арешту на рахунки боржника дещо відрізняється залежно від того, хто є боржником – фізична чи юридична особа.

Яка процедура накладення арешту на рахунки юридичних осіб?

 

Перш ніж накладати арешт на грошові кошти боржника юридичної особи ми з’ясовуємо, в яких банках боржник має рахунки.

Наш офіс має доступ до Автоматизованої системи виконавчого провадження, за допомогою якої в електронному форматі ми звертаємось до податкових органів та протягом декількох годин отримуємо всі необхідні дані для подальшого арешту рахунків.

Після отримання інформації про рахунки боржника ми негайно скеровуємо постанови про арешт коштів на банківських рахунках у ті банківські установи, де у боржника відкриті рахунки.

Після здійснення вказаних виконавчих дій боржник вже не може вільно розпоряджатися своїми коштами.

Яка процедура накладення арешту на рахунки фізичних осіб?

 

Звернувшись до нашого офісу Ви можете бути абсолютно впевненими, що ми знайдемо рахунки боржника, незалежно від того в якому банку вони відкриті.

Ми працюємо наполегливо, а тому направляємо постанови про арешт коштів боржника в більше ніж 70 українських банків.

Після того як ми отримуємо підтвердження про арешт рахунків (коштів) від банку, ми з’ясовуємо реквізити рахунків боржника, накладаємо арешти та списуємо кошти на користь стягувача.

Ми досягаємо результату завдяки досвіду, знанням судової практики і бездоганній репутації.

Якщо Ви маєте бажання співпрацювати, зверніться, будь ласка, до нашого офісу будь-яким зручним для Вас каналом зв’язку.

Проблемним питанням, пов’язаним з арештом банківських рахунків боржників, ми присвятили відео на нашому каналі в соціальній мережі YouTube: АРЕСТ ЗАРПЛАТНЫХ, ПЕНСИОННЫХ СЧЕТОВ