Морські та річкові судна

ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МОРСЬКІ ТА РІЧКОВІ СУДНА

Наш офіс використовує всі можливі законні способи пошуку активів боржника.

Ми працюємо по багатьох напрямках одночасно, оскільки маємо на меті якнайшвидше досягти результату, а саме стягнути борг з боржника в повному обсязі. Одним з таких напрямків є звернення стягнення на морські та річкові судна.

Яким чином наш офіс розшукує морські та річкові судна боржника?

Виявлення суден у власності боржника здійснюється нами вже в день відкриття виконавчого провадження.

Ми володіємо відкритим доступом до Державного суднового реєстру України, де реєструються судна великих розмірів, а також маємо доступ до Суднової книги України, де реєструються судна меншого розміру. Оскільки над кожним виконавчим провадженням наш офіс працює всією командою, то ми забезпечуємо можливість пошуку активів одночасно по декількох напрямках: розшукуємо автомобілі, річкові та морські судна та інше рухоме майно (літаки тощо). Таким чином, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми точно знаємо як, де і як найшвидше знайти майно Вашого боржника, адже кожна витрачена хвилина в такій справі має вирішальне значення.

Як ми звертаємо стягнення морські та річкові судна боржника?

Якщо ми знайшли інформацію про морські чи річкові судна у власності боржника, одразу в той же день накладаємо на них арешт, та вносимо обтяження до Державного реєстру обтяжень рухомого майна. Після цього боржник позбавлений можливості законним шляхом відчужити (продати, подарувати тощо) ці активи. У разі встановлення місцеперебування арештованого судна ми невідкладно здійснюємо виїзд для його опису, і вилучення у боржника. Після цього судно примусово реалізується, а кошти від його продажу перераховуються на погашення боргу.

Які переваги співпраці з нами нашим офісом?

Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені, що арешт морських суден боржника, буде здійснено в день відкриття виконавчого провадження.

Після встановлення місцеперебування останніх, ми оперативно вилучимо їх у боржника, організуємо їх оцінку у найкоротші строки та виставимо на електронні торги для реалізації. Якщо у Вас є виконавчий документ про стягнення коштів з божника, у власності якого є судно, зв’яжіться з нами, і ми детально проконсультуємо Вас як відбувається арешт суден в Україні, та звернення на них стягнення з метою погашення заборгованості. Арешт суден виконавчою службою також можливий, проте варто врахувати, що приватні виконавці працюють набагато швидше та ефективніші ніж державні.

Справи про арешт судна не є складними для нашого офісу, ми з легкістю допоможемо не дати боржнику позбутися ліквідного активу.