Морські та річкові судна

Звернення стягнення на морські та річкові судна

 

Наш офіс використовує всі можливі законні способи пошуку активів боржника.

Ми працюємо у багатьох напрямках одночасно, оскільки маємо на меті якнайшвидше досягти результату, а саме стягнути борг з боржника в повному обсязі.

Одним з таких напрямків є звернення стягнення на морські та річкові судна.

Яким чином наш офіс розшукує морські та річкові судна боржника?

 

Виявлення суден у власності боржника здійснюється нами вже в день відкриття виконавчого провадження.

Ми володіємо доступом до Державного суднового реєстру України, де реєструються судна великих розмірів, а також маємо доступ до Суднової книги України, де реєструються судна меншого розміру.

Оскільки над кожним виконавчим провадженням наш офіс працює всією командою, то ми забезпечуємо можливість пошуку активів одночасно у декількох напрямках: розшукуємо автомобілі, річкові та морські судна та інше рухоме майно (літаки тощо).

Таким чином, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми точно знаємо де і як найшвидше знайти майно Вашого боржника, адже кожна витрачена хвилина в такій справі має вирішальне значення.

Як ми звертаємо стягнення морські та річкові судна боржника?

 

Якщо ми знайшли інформацію про морські чи річкові судна у власності боржника, одразу в той же день накладаємо на них арешт, та вносимо обтяження до Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Після цього боржник позбавлений можливості законним шляхом відчужити (продати, подарувати тощо) ці активи.

У разі встановлення місцеперебування арештованого судна ми невідкладно здійснюємо виїзд для його опису, і вилучення у боржника.

Після цього судно примусово реалізується, а кошти від його продажу перераховуються на погашення боргу.

Які переваги співпраці з нашим офісом?

 

Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені, що арешт морських суден боржника, буде здійснено в день відкриття виконавчого провадження.

Після встановлення місцеперебування суден, ми оперативно вилучимо їх у боржника, організуємо їх оцінку та виставимо на електронні торги для реалізації.

Якщо у Вас є виконавчий документ про стягнення коштів з боржника, у власності якого є судно, зв’яжіться з нами, і ми детально проконсультуємо Вас як відбувається арешт суден в Україні, та звернемо на них стягнення з метою погашення заборгованості.

Арешт суден виконавчою службою також можливий, проте варто врахувати, що приватні виконавці працюють набагато швидше та ефективніші ніж державні.

Справи про арешт судна не є складними для нашого офісу.