Реалізація майна боржника

Реалізація майна боржника

 

У багатьох виконавчих провадженнях виникає необхідність реалізовувати майно боржника.

Офіс приватного виконавця Івана Жаботинського – це досвідчена команда, яка знається на тонкощах цієї процедури.

Ми мали справу з реалізацією різного роду активів: автомобілів, об’єктів нерухомості, об’єктів незавершеного будівництва, будівельних матеріалів, інших рухомих речей тощо.

Здійснюючи продаж майна, ми враховуємо особливості кожного виконавчого провадження.

Ми оцінюємо всі ризики та обираємо той варіант реалізації майна, який максимально забезпечує баланс прав та обов’язків сторін виконавчого провадження.

Продаж майна боржником

 

В межах виконавчого провадження можливо реалізувати майно як в примусовому порядку, так і шляхом продажу майна боржником самостийно.

Продаж майна боржником можливий, якщо між стягувачем та боржником є розуміння щодо необхідності реалізації того чи іншого активу, сторони погодили його вартості, і на це майно є покупець.

 Продаж майна на публічних торгах

 

У випадку, якщо сторони не можуть погодити ціну або на майно немає покупця, який би влаштовував обох сторін виконавчого провадження, ми здійснюємо примусовий продаж арештованого майна.

Примусова реалізація майна на публічних торгах відбувається на електронному майданчику державного підприємства “Сетам”.

Для всех хто бажає прийняти участь у торгах з продажу майна божників ми записали на нашому каналі в YouTube відеопораду: 7 СОВЕТОВ ПРИ ПОКУПКЕ ИМУЩЕСТВА НА “СЕТАМ”

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб майно було продано, тому якісно консультуємо потенційних покупців.

Про особливості продажу рухомого та нерухомого майна читайте в інших розділах на нашому сайті.

Тим, хто хоче дізнатися більше про те, як відбувається продаж майна, на яке накладено арешт пропонуємо подивитись відео на нашому каналі в YouTube: ТРИ ВАРИАНТА РЕАЛИЗАЦИИ ИМУЩЕСТВА ДОЛЖНИКА

Якщо у Вас виникли інші запитання щодо того, як відбувається реалізація майна боржника виконавцем, чим реалізація майна конфіскованого за рішенням суду відрізняється від реалізації майна боржників за рішення про стягнення коштів, зв’яжіться з нами.

Можливо Вас зацікавлять такі послуги:

Реалізація нерухомого майна
Реалізація рухомого та іншого майна