Привід боржника

Привід боржника

Примусовий привід боржника у виконавчому провадженні наш офіс використовує як крайню міру впливу на недобросовісних боржників. 

До яких боржників ми застосовуємо привід? 

 

Такий вплив на недобросовісних боржників використовується нами в тому випадку, якщо боржники без поважних причин не з’являються на виклик для надання пояснень з тих чи інших питань.

Ігнорування наших законних вимог є неприпустимим і не залишається без уваги.

Яка процедура приводу боржника?

 

У разі ігнорування боржником вимог приватного виконавця Івана Жаботинського з’явитись до офісу, ми скеровуємо до суду подання про привід боржника.

Ми володіємо практичним досвідом застосування процесуального законодавства для виконання поставлених завдань.

Заяву про привід боржника можна подати до суду за місцем нашого офісу, за місцем проживання боржника, за місцем перебыванная майна боржника, або навіть  за місцем проживання стягувача.

Ми дуже відповідально ставимось до вибору суду і обираємо найменш завантажений суд з можливих, щоб наше подання було розглянуто якнайшвидше.

Суд розглядає наше подання протягом десяти днів, і у разі його задоволення направляє ухвалу до органів Національної поліції України для виконання.

Таким чином, співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені в тому, що ми не залишимо поза увагою недобросовісні дії боржника і у разі необхідності ініціюємо привід боржника через суд

У разі виникнення інших питань пов’язаних з примусовим виконанням Вашого виконавчого документу, ми із задоволенням Вас проконсультуємо. 

На найбільш поширені питання, пов’язані з процедурою виконання виконавчих документів, ми відповіли на нашому YouTube каналі: Частный Исполнитель Иван Жаботинский