Майно подружжя

Звернення стягнення на майно подружжя

 

На практиці часто трапляються випадки, коли за боржниками не зареєстровано ніякого майна, а все майно зареєстровано за чоловіком або дружиною боржника.

В такій ситуації стягнення на майно подружжя виконавчою службою або приватним виконавцем може виявитися ефективним інструментом для повернення боргу.

На тему звернення стягнення на майно подружжя ми спеціально для Вас записали відео на нашому каналі в YouTube: ВЗЫСКАНИЕ ДОЛГОВ С СУПРУГОВ

 В чому наші переваги?

 

Ми ніколи не відкладаємо звернення стягнення на майно подружжя на кінець виконавчого провадження, а ініціюємо цей процес на початку виконавчого провадження.

Це істотно підвищує шанси на те, що активи боржника зареєстровані за чоловіком або дружиною будуть збережені.

Наш офіс має прямий доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Ми перевіряємо інформацію чи перебуває боржник в зареєстрованому шлюбі одразу після відкриття виконавчого провадження.

Ми особисто беремо участь в судових засіданнях, в яких робимо все, щоб переконати суд, що ½ майна, яке зареєстровано за другим з подружжя належить боржнику.

Ми ініціюємо подання про звернення стягнення на майно подружжя навіть коли боржник не перебуває в зареєстрованому шлюбі, однак є докази перебування боржника в «цивільному» шлюбі.

Яка процедура звернення стягнення на майно подружжя?

 

В день відкриття виконавчого провадження ми перевіряємо чи перебуває боржник у зареєстрованому або «цивільному» шлюбі.

Якщо з’ясовуємо, що перебуває, то докладаємо усіх зусиль для виявлення майна, набутого другим з подружжя в період шлюбу з боржником.

Після виявлення такого майна ми розпочинаємо процедуру звернення стягнення на частку в спільному майні.

Ми готуємо подання та подаємо його в суд.

Суд розглядає таке подання у десятиденний строк.

Якщо суд задовольняє наше подання, того ж дня ми накладаємо арешт на це майно боржника.

Якщо у Вашого боржника є майно, але все воно зареєстровано за другим з подружжя, то ми можемо звернути стягнення на це майно та повернути Вам борг.

Детальніше про арешт майна другого з подружжя та про перспективи виконання Вашого виконавчого документу ми Вам розкажемо, якщо Ви з нами зв’яжетесь.