Рухомого майна

АРЕШТ РУХОМОГО МАЙНА БОРЖНИКА

Наша команда постійно розвивається та вдосконалюється. Ми маємо бездоганну ділову репутацію та робимо свій вклад у розвиток професії приватного виконавця. Для нас важливо здійснити арешт рухомого майна без допущення дефектів та порушень чинного законодавства. Арешт рухомого майна, як і будь-якого іншого майна боржника, здійснюється нами у двох випадках: при виконанні рішень (ухвал) суду про забезпечення позову, а також при виконанні рішень про стягнення коштів з боржника.

Які особливості арешту транспортних засобів?

Автомобіль є найбільш розповсюдженим рухомим майном боржника, яке арештовується в межах виконавчого провадження. Проте іноді виникає необхідність накладення арешту на продукцію, дорогоцінні метали, повітряні, річкові морські судна та ін. В день відкриття виконавчого провадження ми звертаємось до Міністерства внутрішніх справ України з запитом  щодо надання інформації про транспортні засоби у власності боржника. За кілька годин наша команда вже володіє інформацією чи є боржник власником активу. Після цього відбувається накладення арешту на автомобіль, оголошення в розшук, а в разі його виявлення працівниками поліції тимчасове затримання транспорту та вилучення арештованого майна у боржника.

Які особливості звернення стягнення на інше рухоме майно боржника?

У випадку, якщо арешт необхідно накладати на майно, яке не підлягає державній реєстрації ми невідкладно виїжджаємо за місцезнаходженням такого майна, і проводимо його опис. Після цього накладаємо на майно арешт, та передаємо на зберігання відповідальній особі, яка несе кримінальну відповідальність з його збереження.

Як ми оформлюється арешт рухомого майна?

Окрім постанови про арешт майна боржник, або постанови про опис та арешт ми вносимо запис про обтяження щодо цього майна до Державного реєстру обтяжень рухомого майна.  Одним з основних принципів нашої роботи є повага до закону. Отже, співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевненим, що нерухоме майно Вашого боржника буде арештовано у відповідності до процедури, яка встановлена законодавством, при цьому  права інших осіб порушені не будуть. У випадку виникнення необхідності детальніше дізнатись  як здійснюється арешт автомобіля виконавчою службою та приватними виконавцями, а також які обмеження буде мати боржник, якщо його транспортне майно під арештом, та перебуває в розшуку, звертайтесь до нас будь-яким зручним способом і ми з радістю проконсультуємо Вас з цих питань.