Корпоративні права

Звернення стягнення на корпоративні права боржника

 

Звернення стягнення на корпоративні права, які належать боржнику досить нова практика для України.

Дана процедура поки є недосконалою, а тому від професіоналізму команди, яка займається цим питання великою мірою залежить кінцевий успіх.

Офіс приватного виконавця Івана Жаботинського має досвід звернення стягнення на такий актив боржника як корпоративні права, і даним досвідом ми готові поділитися з Вами.

Арешт частки в статутному капіталі

 

Арешт частки боржника в господарському товаристві є одним з найважливіших етапів звернення на неї стягнення.

З метою унеможливлення відчуження боржником своєї частки ми виносимо постанову про її арешт, вносимо запис про обтяження до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, а також повідомляємо про арешт державних реєстраторів за місцем знаходження реєстраційної справи господарського товариства.

Тому співпрацюючи з нами, Ви можете впевненими, що ми використовуємо всі наші можливості для того, щоб не дати недобросовісному боржнику відчужити свої корпоративні права.

Інші учасники товариства мають переважне право купити частку боржника

 

Чинне законодавство надає можливість іншим учасникам господарського товариства купити частку боржника.

Якщо такі бажаючі є, ми укладаємо договір, відповідно до умов якого новий власник частки боржника зобов’язаний перерахувати кошти за її придбання на наш депозитний рахунок.

Після цього ми видаємо покупцю документи для державної реєстрації переходу права власності на корпоративні права.

У випадку відсутності охочих купити частку боржника серед учасників господарського товариства, вона виставляється на публічні торги.

Якщо Ваш боржник володіє корпоративними правами, ми в будь-який зручний для Вас час і спосіб проконсультуємо щодо можливості звернення стягнення на частку в статутному капіталі, поділимось своїм баченням даного процесу, а також відверто розкажемо про всі ризики, які можуть бути в межах даної процедури.