Ухвал судів

ПРИМУСОВЕ ВИКОНАННЯ УХВАЛ СУДУ

Окрім рішень по суті за наслідком розгляду позову суди всіх юрисдикцій дуже часто виносять ухвали, які також є виконавчими документами. Ми чудово знаємо особливості виконання такої категорій виконавчих документів і робимо все, щоб виконати ухвали якнайшвидше.

Чим ухвала суду відрізняється від виконавчого документа, виданого на виконання рішення по суті?

Ухвали це також рішення судів, однак вони мають певні особливості. По-перше, ухвали набирають чинності одразу після їх винесення, в той час як рішення по суті набувають чинності після закінчення строку на апеляційне оскарження, або після апеляційного оскарження. Досить часто виконання такої ухвали є дієвим інструментом захисту стягувача тільки в тому випадку, якщо вона буде виконана негайно. Наш офіс розуміє потреби сторін виконавчого провадження, тому оперативність є ключовим принципом роботи нашого офісу за таким видом виконавчих документів. По-друге, не всі ухвали є виконавчими документам. Під час розгляду справи суд виносить велику кількість ухвал, однак в примусовому порядку можуть бути виконані тільки ті, які містять заходи примусового характеру, а також мають всі реквізити виконавчого документа. Ймовірність оскарження ухвал суду, а також дій виконавця з їх примусового виконання досить велика, тому стягувачу необхідно обрати кваліфікованого виконавця, який зможе відстояти в суді законність відкриття виконавчого провадження. Ми маємо досвід успішного виконання великої кількості виконавчих документів. Якщо Ви є стягувачем за таким виконавчим документом як ухвала про забезпечення позову, ухвала про затвердження мирової угоди, або іншої ухвали, яка може бути виконана виконавцем в примусовому порядку, Ви в будь-який час можете звернутись до нас. Ми проконсультуємо Вас щодо порядку виконання такого документа та всіх потенційних ризиків.

Які вимоги до ухвал суду?

Будь-які виконавчі документи, в тому числі ухвали судів повинні відповідати вимогами, які встановлені для виконавчих документів. Дуже часто суди видають неякісні за змістом ухвали, виконання яких є неможливе, або великоймовірне їх скасування в апеляційному суді. Закликаємо перевіряти зміст виконавчих документів при їх отриманні. Для тих, хто хоче більше дізнатись про те, що повинно бути зазначено у виконавчому документі ми записали відео: ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ДОКУМЕНТЫ, КТО ИХ ВЫДАЕТ, И ЧТО В НИХ ДОЛЖНО БЫТЬ НАПИСАНО