Права інтелектуальної власності

Звернення стягнення на права інтелектуальної власності

 

Наш офіс постійно рухається вперед та невпинно здійснює пошук будь-яких можливих способів для задоволення вимог стягувачів.

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 10 Закону України «Про виконавче провадження» заходами примусового виконання рішень є звернення стягнення на майнові права інтелектуальної власності.

Торгові марки, корисні моделі, та інші майнові права інтелектуальної власності, які  зареєстровані у встановленому законом порядку є активами, на які можливо звернути стягнення, та за рахунок яких можливо погасити борг.

В історії діяльності нашого офісу були випадки успішного звернення на права інтелектуальної власності боржника.

Як ми виявляємо інформацію про права інтелектуальної власності боржника?

 

Ми володіємо доступом до інформації підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), завдяки чому протягом одного дня з’ясовуємо наявність у боржника прав інтелектуальної власності.

Потужності нашого офісу дозволяють здійснювати пошук різних активів боржника одночасно.

Таким чином, арешт майна нашою командою завжди відбувається оперативно і часто несподівано для боржника.

Яка процедура звернення стягнення на права інтелектуальної власності боржника?

 

Процедура звернення стягнення на майнові права інтелектуальної власності у виконавчому провадженні на практиці виглядає так.

Одразу після відкриття виконавчого провадження ми перевіряємо інформацію про такі права у боржника в Укрпатенті.

Якщо встановлюється, що у боржника є права інтелектуальної власності, ми виносимо постанову про арешт таких прав, та вносимо відповідний запис про обтяження до Державного реєстру обтяжень рухомого майна.

Також, ми направляємо копію постанови про арешт активу в Укрпатент.

З цього моменту будь-яке відчуження майнових прав інтелектуальної власності боржника в законний спосіб стає неможливим.

Як відбувається оцінка прав інтелектуальної власності боржника?

 

Процедура проведення оцінки майнових прав інтелектуальної власності боржника аналогічна до процедури оцінки інших активів.

З метою визначення ринкової вартості активів та зменшення ризику скасування результатів оцінки в судовому порядку, ми залучаємо суб’єкта оціночної діяльності.

Якщо на Вашу користь видано виконавчий документ про стягнення коштів з боржника, який володіє таким цікавим активом, зв’яжіться з нами, і ми Вас докладно проконсультуємо, як накладається арешт та звертається стягнення на майнові права інтелектуальної власності боржника, а також надамо відповіді на будь-які інші питання.

 Які переваги співпраці з нами?

 

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевненні, що всі майнові права інтелектуальної власності вашого боржника будуть виявлені та арештовані вже в день відкриття виконавчого провадження.