Реалізація нерухомого майна

Реалізація нерухомого майна 

Всі зусилля нашої командою завжди спрямований на досягнення конкретного результату.

Вирішення, які ми пропонуємо, перевірені досвідом.

Офіс приватного виконавця Івана Жаботинського знає як реалізувати майно боржника таким чином, щоб Ви якнайшвидше отримали те, до чого так довго йшли – повне виконання рішення.

З метою виконання рішень судів та інших органів нами здійснюється як реалізація заставленого майна, так і реалізація майна боржника за зобов’язаннями, які не забезпечені заставою.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб продаж майна боржника відбувався безконфліктно.

 Як відбувається примусова реалізація нерухомого майна?

 

Примусова реалізація як об’єктів нерухомості, так і будь-якого іншого майна здійснюється на електронному майданчику державного підприємства “Сетам”.

Для всех хто має намір купити майно на електронних торгах “Сетам” ми на нашому каналі в YouTube розмістили відео: 7 СОВЕТОВ ПРИ ПОКУПКЕ ИМУЩЕСТВА НА “СЕТАМ”

Реалізація арештованого майна через електронні торги здійснюється за початковою ціною, яка була визначена сторонами виконавчого провадження або оцінювачем.

Якщо ж нерухоме майно боржника не було реалізовано з торгів, то стягувач може залишити майно за собою в рахунок погашення заборгованості за виконавчим документом.

Тож, співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені в отриманні справедливої сатисфакції за результатами роботи нашої команди.

Більше про порядок реалізації іпотечного майна, а також про те, як відбувається продаж конфіскованої нерухомостіВи можете дізнатися якщо зв’яжетесь з нами.

Також, про можливі варіанти реалізації майна боржника Ви можете дізнатися подивившись відео на нашому YouTube канал: ТРИ ВАРИАНТА РЕАЛИЗАЦИИ ИМУЩЕСТВА ДОЛЖНИКА