Нещодавно ми відвідали майданчик ДП “СЕТАМ” в місті Києві, де зберігаються вилучені у боржників автомобілі і були дуже здивовані їх кількістю. На прийом вилученого майна навіть була черга. 

Раніше такої кількості автомобілів виконавці не вилучали, розшук практично не працював. Що ж змінилося?

Справа в тому, що Органи державної виконавчої служби почали підключатися до програми “Безпечне місто”. Якихось офіційних підтверджень ми не знайшли. Є допис в соцмережі Фейсбук заступника Міністра юстиції Андрія Гайченка про те, що розшук став працювати краще, але деталі він розкривати не став.

Цю інформацію ми дізналися від колег. Для нас залишається загадкою, чому Міністерство юстиції України сприяє підключенню до цієї системи виключно державних виконавців і забуває приватних виконавців. Якщо в Україні діє повноцінна змішана система, то приватні виконавці повинні мати такі ж можливості як і державні. Щиро сподіваємося, що незабаром це буде виправлено.

Тепер власне про програму “Безпечне місто”. Вона працює в багатьох містах. У Києві до неї підключені вже близько 6 тисяч  камер. З їх допомогою можна зрозуміти де автомобілі щодня проїжджають, а якщо пощастить навіть де у них місця стоянки.

Раніше, офіційний розшук автомобілів здійснювали тільки через систему “Гарпун”, до якої підключені стаціонарні пункти поліції на автошляхах.

0
20
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *