Реалізація рухомого та іншого майна

РЕАЛІЗАЦІЯ РУХОМОГО ТА ІНШОГО МАЙНА

 

В межах виконавчого провадження ми реалізовуємо будь-яке майно боржника. Найбільш розповсюдженим рухомим майном є транспортні засоби, однак можуть бути й інші, не менш цінні об’єкти: річкові, морські та повітряні судна, продукція, товари, меблі, предмети розкоші та твори мистецтва.

Також, наша досвідчена команда може виявити, а потім і реалізовували й інші цінні активи, такі як корпоративні права, права інтелектуальної власності, майнові права, та багато чого іншого.

Які бувають варіанти реалізації майна боржника?

З метою максимального виконання рішення ми обираємо найкращий варіант реалізації майна боржника. Для всіх, що цікавиться цим питанням ми підготували відео про три можливі варіанти реалізації майна боржника: ТРИ ВАРИАНТА РЕАЛИЗАЦИИ ИМУЩЕСТВА ДОЛЖНИКА https://www.youtube.com/watch?v=sjcvZEUDuFU&t=101s.

Де можна оглянути рухоме майно боржника, яке продається?

Порядок реалізації рухомого майна через електронний аукціон схожий на порядок продажу будь-якого іншого майна боржника. На відміну від нерухомого майна, до якого часто немає доступу, рухоме майно, здебільшого, передається на відповідальне зберігання до ДП «СЕТАМ». Потенційні покупці рухомого майна можуть безперешкодно його оглянути, та прийняти виважене рішення перед реєстрацією на аукціон з продажу рухомого майна боржника.

Якщо ми здійснюємо примусовий продаж транспорту боржника, або будь-якого іншого активу, ми прагнемо його продати за найвищою ціною. Ми завжди відкриті для потенційних покупці, і надаємо їм інформацію про майно, яке їх цікавить.

 Наші поради потенційним покупцям майна боржників

Спеціально для покупців майна, яке реалізується через ДП «СЕТАМ», ми підготували відео з нашими порадами, на що потрібно звернути увагу при купівлі майна на цьому майданчику: 7 СОВЕТОВ ПРИ ПОКУПКЕ ИМУЩЕСТВА НА “СЕТАМ” https://www.youtube.com/watch?v=c3XWIR0mtJE&t=1s

Якщо ж майно не було реалізовано протягом трьох електронних торгів, то ми передаємо його стягувачу.Співпрацюючи з нами, стягувачі можуть бути впевнені, що вони отримають або гроші від продажу майна або сам актив.

У випадку якщо у Вас виникли будь-які питання щодо того, як відбуватиметься реалізації рухомого майна Вашого боржника, у нашому офісі Ви можете отримати консультацію з цього питання.