Випуск 11 на нашому каналі в YouTube на тему “Карантин для виконавців в Європі”

Зараз я, як і багато працюю дистанційно. На щастя, є можливість працювати за межами міста.

Я вже зняв відео про те, як карантин вплинув на виконання рішень в Україні. У цьому відео я розповім, як карантин вплинув на цю ж сферу в Європі. Знаю це з перших вуст, оскільки я є учасником міжнародної громадської організації, яка об’єднує приватних виконавців з усієї Європі. Ми весь час спілкуємося, та два рази на рік зустрічаємося. З деякими з них я навіть співпрацюю. У березні мали зібратися в Греції, але карантин, на жаль, не дозволив.

Греція:
Судова система не працює, більшість виконавчих дій заборонені, дозволені тільки термінові і невідкладні виконавчі дії. Примусове виконання фактично завмерло, виконавцям робити нічого. Виконавець звідти розповів, що зараз прикрашає будинок.

Німеччина:
Система примусового виконання функціонує, правда більшість працюють вдома. В офіс приходять тільки для і реєстрації вхідної пошти. Дуже подібно до того, як працюємо ми. Різниця в тому, що у них держава фінансово допомагає бізнесу пережити карантин.

Бельгія:
Виконавці працюю. У колеги в офісі фізично находиться тільки керівництво. Підходити один до одного ближче ніж на 1,5 метри заборонено. До речі, в Бельгії дуже цікавий колега. У нього велика контора, яка працює вже більше 30 років і вони стягувли борги з третини населення Бельгії.

Болгарія:
Судова система фактично не функціонує, суди розглядають тільки невідкладні питання в рамках кримінальних справ. Примусове виконання повністю зупинилося. Колега звідти розповів, що доводиться йти на зменшення зарплат адміністративному персоналу.

Швейцарія:
Суди працють, система примусового виконання теж. Є обмеження по деяким виконавчих дій, але в цілому все функціонує. Вони напевно щось знають.

Естонія:
Система функціонує. З обмежень, то в офісах нікого не приймають, документи отримують тільки від кур’єрів. Вихідна кореспонденція тільки в електронному вигляді. Дуже багато спілкуються з боржниками по телефону.

Сербія:
Система примусового виконання повністю зупинилася. Вони очікують, що це триватиме близько двох місяців. Дуже стурбовані, де брати гроші на утримання офісів в цей період.

Чехія:
Виконавці працюють віддалено. Палата виконавців Чехії заборонила ходити до боржників. Великі перебої з роботою національного поштового оператора.

Англія:
Примусово виконання повністю зупинилося. Керікник величезною контори зі штатом в 200 виконавців, сказав, що у них зараз ніхто навіть не читає електронну пошту. Робота англійських виконавців (у них вони назеваются бейліфи) полягає в тому, що потрібно фізично ходити до боржника і вручати документи. Зараз це неможливо.

За іншим країнам у мене інформації немає. Цікаво було б дізнатися, яка ситуація з виконавцями в Італії, Іспанії, Франції.

0
20
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *